Wpadli z narkotykami w Kłobucku
15 stycznia 2021 r. | 13:55
0

Kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 oraz 26 lat, którzy posiadali przy sobie substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Do zatrzymania doszło na terenie Kłobucka. Mężczyźni już usłyszeli policyjne zarzuty dotyczące posiadania i udzielenia zabronionej substancji, za co grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 25-latka, który od jakiegoś czasu miał handlować amfetaminą na terenie Kłobucka. Według ustaleń mieszkaniec naszego miasta miał rozprowadzać narkotyki. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się. Śledczy wspólnie z policjantami Zespołu Wywiadowców, przy ulicy Parkowej w Kłobucku dokonali zatrzymania osoby, która zakupiła nielegalne substancje, a następnie zatrzymano mężczyznę, który miał sprzedawać substancje psychotropowe.

W trakcie przeszukania osób oraz ich miejsc zamieszkania ujawniono substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

Ponadto mężczyzna posiadał wagę dilerską, która również została zabezpieczona i stanowi dowód w sprawie.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, natomiast 25-latek dodatkowo usłyszał zarzut udzielania substancji psychotropowej, za co grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *