Wjechał w ogrodzenie na Podleśnej w Kłobucku. Był pijany
28 maja 2020 r. | 13:25
0

W miniony wtorek pijany 39-latek wjechał w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Podleśnej w Kłobucku, a następnie poinformował o zdarzeniu policję. Po przebadaniu go alkomatem okazało się, że ma w organizmie blisko 2 promile. Co więcej, mężczyzna kierował pomimo orzeczonego zakazu.

W miniony wtorek około godziny 21.20 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Podleśnej w Kłobucku. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca audi wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Zgłaszającym był... sprawca zdarzenia.

Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że audi kierował 39-letni mieszkaniec Kłobucka, który miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Co więcej, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje go od lutego br.

Teraz o jego losie zadecyduje prokurator i sąd. Grozi mu wysoka grzywna, dożywotnia utrata prawa jazdy a nawet pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *