Potrącenie pieszej w Kłobucku
19 grudnia 2020 r. | 10:42
0

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę w godzinach rannych w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 58-letni kierujący citroenem potrącił 82-letnią kobietę, która przechodziła przez pasy. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę rano, kilka minut po godzinie 7.00, w Kłobucku na ulicy 11 Listopada. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący osobowym citroenem, 58-letni mężczyzna poruszając się w kierunku Łobodna, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych, z lewej strony na prawą stronę 82-latkę, której towarzyszyła inna kobieta. Pokrzywdzona, mieszkanka Kłobucka, z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala. Przechodząca wraz z nią kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący samochodem, mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Podczas obsługi zdarzenia oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki. Teraz wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *