policja.pl
Policja poszukuje świadków wypadku w Kłobucku
07 października 2020 r. | 15:57
0

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie poszukują świadków lub osób posiadających informacje na temat wypadku, do którego doszło 30 sierpnia 2020 roku około godziny 20:30 w Kłobucku na ulicy Słowackiego.
Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzą czynności w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w dniu 30 sierpnia 2020 roku około godziny 20:30 w Kłobucku na ulicy Słowackiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, jadąc ulicą Słowackiego w kierunku centrum Kłobucka, podczas wykonywania manewru wyprzedzania utracił panowanie nad pojazdem w następstwie czego poruszając się w niekontrolowanym poślizgu zderzył się z kierującym rowerem, który również poruszał się ulicą Słowackiego w kierunku centrum Kłobucka, a następnie wypadł z drogi. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia.

W związku z prowadzonym postępowaniem śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zwracają się do osób mogących pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku, a zwłaszcza do osób posiadających nagrania wideo z wideorejestratorów jazdy lub monitoringu wizyjnego o niezwłoczny, osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod adresem Częstochowa ulica Popiełuszki 5 lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 858 12 80 lub 47 858 14 28. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *