policja.pl
Pijana 32-latka jechała bmw po Kłobucku
30 listopada 2020 r. | 11:14
0

Anonimowe zgłoszenie i szybka reakcja mundurowych doprowadziły do zatrzymania 32-latki, która po pijanemu jechała bmw na ulicy 11 Listopada w Kłobucku. Podczas kontroli okazało się, że nieodpowiedzialna kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Biorąc pod uwagę stan nietrzeźwości i trasę jaką jechała kobieta, można stwierdzić, że reakcja świadka pozwoliła uniknąć drogowej tragedii.

Wczoraj, w godzinach południowych, oficer dyżurny kłobuckiej komendy Policji, otrzymał anonimową informację o kierowcy bmw, który miał jechać ulicą 11 Listopada w Kłobucku w kierunku Łobodna. Po krótkiej chwili policjanci z kłobuckiej drogówki namierzyli opisywane auto.

Podczas kontroli okazało się, że samochodem kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Opatów.

Niestety podczas badania stanu trzeźwości wyszło na jaw, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Biorąc pod uwagę stan nietrzeźwości i trasę jaką jechała kobieta, można przypuszczać, że reakcja świadka pozwoliła uniknąć drogowej tragedii.

Nieodpowiedzialną 32-latkę czeka policyjne dochodzenie oraz surowe konsekwencje. Grozi jej wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a nawet kara więzienia. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *