Oceń radnego: Danuta Gosławska najlepsza
15 marca 2021 r. | 12:58
2

846 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego burmistrza i radnego". Najlepszym radnym okazała się Danuta Gosławska. Najgorszym Iwona Płusa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Kłobucku. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.
2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Danuta Gosławska najlepsza”

 1. Tomek pisze:

  Jak można publikować takie bzdury, jednego tygodnia radny x jest najlepszy, drugiego tygodnia radny ten sam jest najgorszy, szanujący się portal nie publikuje takich bzdur. Proszę zająć się poważnymi tematami!

  1
  0
 2. Anka pisze:

  Popieram to są jakieś jaja! Pewnie autorowi chodzi o ilość wejść na stronę portalu. Więcej merytoryki!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *