MLKS ZNICZ Kłobuck ze wsparciem z PEPCOlandii
14 lipca 2021 r. | 08:00
0

Po pełnym wyzwań roku zdalnej nauki podopieczni organizacji społecznych z województwa śląskiego, będą korzystać z atrakcji kolejnej edycji wakacyjnej akcji PEPCOlandia. Jej uczestnicy m.in. z Katowic, Zabrza, Bytomia, Gliwic, Częstochowy i Chorzowa będą realizować swoje pasje, rozwijać zdolności oraz budować relacje z rówieśnikami m.in. poprzez wspólną zabawę, aktywność fizyczną, warsztatową i prospołeczną. Jedną z organizacji, która uzyskała wsparcie jest MLKS ZNICZ Kłobuck.

PEPCOlandia, to program grantowy sieci sklepów PEPCO, w którym pracownicy zgłaszają wybrane przez siebie organizacje społeczne i pomagają im pozyskać dofinansowanie na realizację projektów dedykowanych dzieciom. W czwartej edycji Pepcolandii wsparciem objętych zostanie w te wakacje 66 organizacji pozarządowych, w tym 5 z województwa śląskiego. Projekty, które uzyskały dofinansowanie zapewnią najmłodszym udział w różnego rodzaju zajęciach kreatywnych, sportowych, warsztatach, wycieczkach a także pozwolą na utworzenie sali sensorycznej.

MLKS ZNICZ Kłobuck stawia na integrację. Dzięki programowi PEPCOlandia zorganizuje wycieczkę do Wrocławia dla podopiecznych klubu. Dzięki temu dzieci poznają historię miasta i odwiedzą miejsce związane z ich pasją – stadion, na którym rozgrywane są ekstraklasowe mecze piłki nożnej. Spotkają się także ze znanym trenerem Jackiem Magierą.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *