Mężczyzna z bloków z Kłobucka zarażony koronawirusem
01 kwietnia 2020 r. | 11:28
18

Śląski Urząd Wojewódzki poinformował o zakażeniu koronawirusem na terenie powiatu kłobuckiego. Jak udało nam się ustalić jednym z trzech zakażonych jest mężczyzna, mieszkaniec Kłobucka.

Mężczyzna w sile wieku mieszka w jednym z bloków w Kłobucku. Jest spokrewniony z zakażoną kobietą ze Złochowic. Przebywa w kwarantannie domowej.

Szczegółów odnośnie tożsamości mężczyzny, nie możemy ujawnić.

PAWEŁ GĄSIORSKI
18 odpowiedzi na “Mężczyzna z bloków z Kłobucka zarażony koronawirusem”

 1. Trach pisze:

  Ludzie powinni wiedzieć. Chociaż ci co mieszkają w tym bloku!! Nikt o nazwisko nie pyta ale reszta ma prawo wiedzieć żeby zachowac ostrożności!

  36
  7
 2. Max pisze:

  Gdyby ujawnili chocby nr bloku ustrzeglo by to innych ludzi

  21
  7
 3. Name pisze:

  Myślę że ten blok którym mieszka Pan to domownicy będą o tym wiedzieli, poza tym chyba mieszkańcy bloków wiedza czy w jego klatce mieszka starszy Pan.

  5
  11
 4. Tomy pisze:

  Podajcie chociaż dzielnice albo ulice przy którym mieści się owy blok

  23
  7
 5. Oil pisze:

  W takich okolicznościach ludzie powinni wiedzieć kto i jak! Maja do tego prawo!
  to w końcu kogo sie chroni w tym kraju?! To tych sąsiadów nie chroni się?! Maja żyć w niewiedzy?! Co to w ogóle za idiotyczne przepisy. To jest właśnie chore to jest błąd! Czy inni ludzie są niewazni?
  Ten co jest chory to już jest chory. Ale reszta ma prawo wiedzieć!
  sąsiedzi mogą nieświadomie się zarazić i zagrażać innym osobom i je po prostu zarażać! Chore przepisy..
  wszystko powinno być podane do publicznej wiadomości.
  A tak będą kolejni… I zanim się dowiedza zaraża dziesiątki innych.
  debilizm

  41
  5
 6. xavier pisze:

  W sile wieku to ile? 70? 73? Wg zusu to i 75 w sile wieku są, tak jak i ślepi, kulawi. Zarażają się tylko starzy i zaniedbani/schorowani. To pewnie wstęp do masowych szczepień z jakimś „gratisem”. Zresztą na kryzys i golenie baranów też czas już nadszedł. Jak ktoś ma łeb na karku to niech się zastanowi. Ale 90% społeczeństwa to ameby działające w cyklu – spanie-s*ranie-robota-kredycik-piwko-telewizja. ZEro oszczędności, zero rozumu.

  8
  1
 7. Tra pisze:

  Słyszałem, że rummla 10. Info nie potwierdzone.

  10
  1
  • Bebe pisze:

   Jasne! Chcielibyście żeby jeszcze tego chorego naznaczyc! Np.krzyzykiem albo jakaś gwiazdka! Mielibyscie wtedy używanie.Znajac ludzi traktowaliby tego biedaków jak tredowatego. Zachowaj po prostu środki ostrożności i tyle w temacie!

   1
   0
 8. XboniekX pisze:

  Tak znając ludzką mentalność to jego rodzina była by traktowana jak trędowaci. Ludzie opamiętajcie się ja rozumiem trzeba zachować zasady bezpieczeństwa ale każdy jest narażony. Jak widzę na Kłobucku kolejki do banku czy apteki to co tam nie ma zagrożenia. pójdziesz do sklepu po bułki i się zarazisz. A co ze mieszkał w bloku to od razu nakichał na każdą poręcz i ścianę.

  10
  7
  • Anonimowe pisze:

   A co Wam ludzie da dokładny adres osoby zakażonej? Nieprzespaną noc, bo może z tą osobą rozmawiałem, albo po klatce za nim szedłem. Możesz się zarazić zawsze, ale może się okazać, że to np ta osoba zaraziła się od Ciebie tylko Ty nie wiedziałeś , że jesteś chory,bo nie miałeś objawów. Ludzie,ta choroba jest po to ,by nas łączyć,a nie dzielić

   8
   6
 9. Anonimowe pisze:

  A co Wam ludzie da dokładny adres osoby zakażonej? Nieprzespaną noc, bo może z tą osobą rozmawiałem, albo po klatce za nim szedłem. Możesz się zarazić zawsze, ale może się okazać, że to np ta osoba zaraziła się od Ciebie tylko Ty nie wiedziałeś , że jesteś chory,bo nie miałeś objawów. Ludzie,ta choroba jest po to ,by nas łączyć,a nie dzielić

  2
  5
 10. Mmmm pisze:

  Ta choroba daje Wam taka pożywkę, że rodzina którą ja ma jest pietnowana. Ma podwójny problem , jeden z ludźmi , A 2 stres choroby..

  4
  4
  • Mysl_czlowieku pisze:

   Nikt nikogo nie pietnuje. Ludzie mają prawo wiedzieć.
   a dzięki temu mogliby i siebie i rodzinę kontrolować. Dla dobra wszystkich!

   4
   3
 11. Kaśka pisze:

  A nie pomyslal ktoś, że ma dopiero robione testy!? Fajnie zniszczyć kogoś i oczernić,nie..? Szkoda,ze tak trudno zrozumieć…idioci.!

  3
  5
 12. Podpierdalacz pisze:

  To ten Kowalski z pod 5 na Rummla

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *