shutterstock
Gmina Kłobuck gotowa na wybory!
22 czerwca 2020 r. | 13:15
0
Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Udało się zebrać wszystkie komisje.

Skład komisji w gminie Kłobuck znajdziecie poniżej:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół Nr 1, ul. Zamkowa 6, 42-100 Kłobuck:
1. Marcin Sebastian Bugaj, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
2. Eliza Maria Chyra, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
3. Gabriela Anna Drosik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rębielice Królewskie
4. Jakub Janusz Joński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa
5. Justyna Krawczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
6. Katarzyna Karolina Leszczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wilkowiecko
7. Leszek Czesław Pyrzyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
8. Piotr Kazimierz Ściebura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kamyk
9. Teresa Świąć, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
10. Ewa Wręczycka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
11. Karolina Anna Zarębska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkół Nr 2, ul. 3 Maja 33, 42-100 Kłobuck:
1. Marlena Maja Dao Ngoc, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Grodzisko
2. Renata Ewa Łacna, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wilkowiecko
3. Aneta Ewa Maźniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kamyk
4. Paulina Rakus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gruszewnia
5. Agnieszka Katarzyna Stasińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
6. Sabina Katarzyna Sulima-Chłond, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
7. Kinga Szczypiór, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Kłobuck
8. Monika Karolina Turek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowa Wieś
9. Piotr Janusz Zygmunt, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Gruszewnia

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 4, 42-100 Kłobuck:
1. Katarzyna Dominika Dudek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Kuźnica Kiedrzyńska
2. Jakub Arkadiusz Gieroń, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa
3. Monika Maria Krasińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wapiennik
4. Zofia Janina Mandat, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck
5. Olga Nogal, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
6. Tomasz Piotr Szeweluk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
7. Martyna Ewa Wojnowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
8. Beata Małgorzata Wojtczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
9. Edyta Żurawska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sebyły, ul. Baczyńskiego 2, 42-100 Kłobuck:
1. Krzysztof Michał Błaszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Kłobuck
2. Paulina Wiktoria Gabrysiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Kłobuck
3. Magdalena Barbara Grądys, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
4. Zuzanna Ewa Kasprzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
5. Marek Paweł Pawłowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Krzepice
6. Józef Soboniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kamyk
7. Wioletta Agnieszka Szczygielska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
8. Urszula Zofia Zarębska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A. Mickiewicza, ul. Szkolna 1, 42-100 Kłobuck:
1. Dominik Adamus, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Kłobuck
2. Michalina Maria Biernacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck
3. Alicja Monika Kałka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Święta Anna
4. Igor Kamil Kupczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kamyk
5. Anna Maria Małyska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
6. Marta Agnieszka Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Kłobuck
7. Michał Tomasz Płusa, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biała
8. Dorota Szymczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
9. Damian Dariusz Wojnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Staszica 28, 42-100 Kłobuck:
1. Maciej Jan Frydrych, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Złochowice
2. Iwona Marzena Kurzacz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Złochowice
3. Jakub Mandat, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck
4. Marzena Agnieszka Mazik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
5. Hanna Adrianna Orłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
6. Michał Romuald Pyrkosz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rększowice
7. Julia Krystyna Ryś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
8. Agnieszka Katarzyna Sykuła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gruszewnia
9. Kamila Zofia Tałaj, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kłobuck
10. Kazimierz Jerzy Urbańczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biała
11. Paulina Katarzyna Urbańczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biała

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lgocie, Lgota ul. Południowa 138, 42-100 Kłobuck:
1. Ewa Barbara Ćwieląg, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Libidza
2. Patrycja Ewa Figzał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Biała
3. Sylwia Joanna Krej-Wacowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
4. Linda Nocoń-Ściebura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Libidza
5. Marcin Marek Sroka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Lgota
6. Andrzej Józef Urbańczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biała
7. Jadwiga Mieczysława Urbańczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biała

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa w Libidzy, Libidza ul. Olszyńskiego 2, 42-125 Kamyk:
1. Jakub Józef Biernacki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
2. Agnieszka Ewa Bujak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gruszewnia
3. Bogdan Adam Kutynia, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Kłobuck
4. Jolanta Maria Lada, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa
5. Karolina Owczarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
6. Łukasz Adam Praszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Brzózki
7. Janina Zofia Warzycha, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku, ul. Szkolna 5, 42-125 Kamyk:
1. Anna Maria Chłąd, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Biała
2. Marian Grzegorz Ćwieląg, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Libidza
3. Cezary Janicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
4. Katarzyna Zofia Kotasińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
5. Szymon Piotr Krawczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Biała
6. Patryk Mariusz Postawa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck
7. Danuta Leokadia Reichert, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Kamyk
8. Lidia Justyna Trzepizur, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kamyk
9. Łukasz Michał Trzepizur, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kamyk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa w Białej, Biała ul. Częstochowska 73, 42-125 Kamyk:
1. Robert Piotr Bachniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Borowianka
2. Jakub Jerzy Chłąd, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa
3. Magdalena Ewelina Desperak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kłobuck
4. Aneta Katarzyna Frydrych, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Złochowice
5. Andrzej Marcin Hłond, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kamyk
6. Stanisława Hłond, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kamyk
7. Danuta Barbara Krawczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Biała
8. Iwona Irena Płusa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Biała
9. Olga Psiuk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Biała

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Łobodnie, Łobodno ul. Sienkiewicza 69, 42-125 Kamyk:
1. Mateusz Jan Kiepura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Łobodno
2. Marta Klecha, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gruszewnia
3. Marta Alina Kupczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kamyk
4. Anna Maria Moskalik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa
5. Maja Wiktoria Napora, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Kamyk
6. Agnieszka Katarzyna Pawłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Krzepice
7. Agnieszka Maria Roman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Łobodno
8. Katarzyna Anna Wojnowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
9. Barbara Ziętal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Łobodno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Kłobucku, ul. Witosa 21, 42-100 Kłobuck:
1. Anna Marzena Adamus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Kłobuck
2. Aleksandra Bugaj, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
3. Ksenia Agnieszka Kasprzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Łobodno
4. Weronika Anna Kowasz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Kamyk
5. Dawid Krzysztof Lada, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa
6. Arkadiusz Włodzimierz Mazik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
7. Marcin Tomasz Wojnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Szpital Rejonowy, ul. 11 Listopada 5E, 42-100 Kłobuck:
1. Renata Ewa Dyga, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Kłobuck
2. Paulina Mytych, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Kłobuck
3.Joanna Orzeł-Bednarska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Kłobuck
4. Kamila Smolińska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Kłobuck
5. Patrycja Szymonik, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Truskolasy

PAWEŁ GĄSIORSKI




Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *