146 km/h na Kłobuckiej w Gruszewni
30 grudnia 2020 r. | 10:03
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 28-letniego kierowcę hyundaia, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 146 km/h! Nieodpowiedzialny kierowca przekroczył prędkość na ulicy Kłobuckiej w Gruszewni. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy, ukarali wysokim mandatem karnym, a na konto mężczyzny trafiły punkty karne.

W ubiegłym tygodniu na ulicy Kłobuckiej w Gruszewni, kilka minut przed godziną 21.00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 28-letniego kierowcę osobowego hyundaia. Wynik pomiaru prędkości wskazał, że w terenie zabudowanym pojazd poruszał się aż o 96 km/h za szybko!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, mieszkaniec gminy Kłobuck, otrzymał wysoki mandat karny w wysokości 500 złotych, 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy, które odzyska za trzy miesiące.

Policjanci z kłobuckiej drogówki każdego dnia kontrolują prędkość w kilkunastu miejscach na terenie powiatu i dyscyplinują kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości jednocześnie stwarzając zagrożenie dla siebie samych oraz dla innych uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *