Rekord w Łobodnie. Jechał 138/h w terenie zabudowanym!
05 marca 2021 r. | 13:39
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 138/50 km/h! Nieodpowiedzialny kierowca przekroczył prędkość na ulicy Sienkiewicza w Łobodnie. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy, ukarali wysokim mandatem karnym, a na konto mężczyzny trafiły punkty karne.
Pomiar 138
We wtorek na ulicy Sienkiewicza w Łobodnie, po godzinie 15:00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę audi. Wynik pomiaru prędkości wskazał, że w terenie zabudowanym pojazd poruszał się aż o 88 km/h za szybko!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, mieszkaniec gminy Kłobuck, otrzymał wysoki mandat karny w wysokości 500 złotych, 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy, które odzyska za trzy miesiące.

Policjanci z kłobuckiej drogówki każdego dnia kontrolują prędkość w kilkunastu miejscach na terenie powiatu i dyscyplinują kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości jednocześnie stwarzając zagrożenie dla siebie samych oraz dla innych uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *