Kolizja w Białej
16 maja 2020 r. | 12:25
0

Do groźnej kolizji doszło dzisiaj na ulicy Częstochowskiej w Białej. Z ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 56-letnia kierująca peugeotem, włączając się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 39-latkowi kierującemu fordem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 11:00 na ulicy Częstochowskiej w Białej. Z ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 56-letnia kierująca peugeotem, włączając się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 39-latkowi jadącemu fordem ulicą Częstochowską. Z mężczyzną podróżowało dwoje małoletnich dzieci. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń na skutek tego zdarzenia.

Kobieta jest mieszkanką powiatu kłobuckiego, natomiast mężczyzna oraz dzieci to mieszkańcy powiatu częstochowskiego. Zarówno kierująca peugeotem, jak i kierowca forda w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

W czasie wykonywania policyjnych czynności ruch na ulicy Częstochowskiej (DW nr 491) był zablokowany. Policjanci wyznaczyli objazdy, w kierunku Częstochowy przez Kopiec, a w kierunku Działoszyna przez Lgotę. /KPP w Kłobucku/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *